Voor jongeren die in klas 1 t/m 4 zitten van de middelbare school is er onze jeugdclub Josia & Hadassa. Op de tweede en vierde vrijdag van de maand komt de club samen in het verenigingsgebouw in de Zuidhovenkerk.

We starten de clubavonden gezamenlijk met een inleiding over een bijbels thema, vervolgens wordt de groep opgesplitst in twee groepen, waarin verder wordt nagepraat over het thema. Inspiratie voor de thema’s komen uit de HGJB-map en de actualiteit.

Na de bespreking van het thema is er ook tijd voor ontspanning! Dit kan een spel zijn, tafeltennissen, maar ook worden er “Anders dan Anders-avonden” georganiseerd; dit kan inhouden dat we bijvoorbeeld een avond gaan sporten met elkaar in een gymzaal. Tevens wordt er voor de club in de meivakantie een kampweekend georganiseerd.

Contactpersoon: Thirsa van Herk